2010. májusi aukció 1. nap

Alkotók:

Angyalföldi Szabó Zoltán  ·  Bálint Endre  ·  Balla Margit  ·  Barcsay Jenő  ·  Bencze László  ·  Benczédi Sándor  ·  Benczúr Gyula  ·  Benkhard Ágost  ·  Berczeller Rudolf Rezső  ·  Bernáth Aurél  ·  Csáky József  ·  Cserepes István  ·  Deli Antal  ·  Drégely László  ·  Farkasházy Miklós  ·  Fekete Nagy Béla  ·  Gyarmathy Tihamér  ·  Győri Elek  ·  Hepp Edit  ·  Herman Lipót  ·  Hincz Gyula  ·  Ilosvai Varga István  ·  Incze János  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen (szerb ?) festő  ·  Ismeretlen (XIX. század eleje)  ·  Ismeretlen (XIX. század)  ·  Ismeretlen (XVIII. század)  ·  Ismeretlen (XX. század)  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen 20. századi festő  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen monogrammal  ·  Ismeretlen nagybányai festő  ·  Ismeretlen német festő  ·  Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)  ·  Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Ismeretlen szobrász (XIX. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XX. század)  ·  Ismeretlen XIX. századi  ·  Jankó János  ·  Juszkó Béla  ·  K. Spányi Béla  ·  Kádár György  ·  Kallós Ede  ·  Kántor Andor  ·  Kerényi Jenő  ·  Klein József  ·  Klie Zoltán  ·  Kmetty János  ·  Kokas Ignác  ·  Koszta József  ·  Kovács Mihály  ·  Kováts Károly  ·  Lakatos Artúr  ·  Leicht, Sebastian  ·  Lóránt János  ·  Macalik Alfréd  ·  Mácsai István  ·  Mária Antal  ·  Mattis János  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Mihalovits Miklós  ·  Molnár C. Pál  ·  Neogrády Antal  ·  Orosz Gellért  ·  Ország Lili  ·  Óvári László  ·  P. Kováts Ferenc  ·  Paizs László  ·  Pap Gyula  ·  Pekáry István  ·  Péli Tamás  ·  Rafael Győző Viktor  ·  Rembrandt van Rijn után  ·  Rippl-Rónai József  ·  Rozsda Endre  ·  Schadl János  ·  Scheiber Hugó  ·  Schéner Mihály  ·  Sikuta Gusztáv  ·  Stein János  ·  Szenes Árpád  ·  Tibor Ernő  ·  Tornai Gyula  ·  Toroczkai Oszvald  ·  Tóth Menyhért után  ·  Turmayer Sándor  ·  Túry Mária  ·  Udvary Pál  ·  Vasarely Viktor  ·  Vaszary János  ·  Vén Emil  ·  Veress Pál  ·  Weit László  ·  Weith László  ·  Zsótér Ákos  ·
1

Angyalföldi Szabó Zoltán
2

Bálint Endre
3

Bálint Endre
4

5

Barcsay Jenő
6

Bencze László
7

Benczédi Sándor
9

Benkhard Ágost
10

Berczeller Rudolf Rezső
11

Mária Antal
12

Bernáth Aurél
13

Cserepes István
14

Deli Antal
15

Drégely László
16

Farkasházy Miklós
17

Fekete Nagy Béla
18

Gyarmathy Tihamér
19

Gyarmathy Tihamér
20

Gyarmathy Tihamér
21

22

Hepp Edit
23

Herman Lipót
24

Hincz Gyula
25

Ilosvai Varga István
26

Incze János
27

Ismeretlen festő
28

Ismeretlen festő
30

Ismeretlen festő
31

Ismeretlen festő
32

Ismeretlen festő
33

Ismeretlen
34

Ismeretlen festő
35

Ismeretlen festő
36

Ismeretlen festő
37

Ismeretlen szobrász
38

Jankó János
41

K. Spányi Béla
42

Kádár György
43

Kádár György
44

Kádár György
45

Kallós Ede
47

48

Kerényi Jenő
49

Klein József
50

Klie Zoltán
51

Kmetty János
52

Kokas Ignác
55

Kováts Károly
56

Lakatos Artúr
57

Leicht, Sebastian
58

Lóránt János
59

Macalik Alfréd
60

Mácsai István
61

62

Mattis János
63

Mednyánszky László, báró
64

Mihalovits Miklós
65

Mihalovits Miklós
66

Molnár C. Pál
67

Molnár C. Pál
68

Neogrády Antal
69

Orosz Gellért
70

Orosz Gellért
71

Orosz Gellért
72

73

Óvári László
74

P. Kováts Ferenc
75

P. Kováts Ferenc
76

P. Kováts Ferenc
77

Paizs László
78

Pap Gyula
79

Pekáry István
80

Péli Tamás
81

Rafael Győző Viktor
82

Rembrandt van Rijn után
83

Rembrandt van Rijn után
84

Rippl-Rónai József
85

Rozsda Endre
86

Schadl János
87

Scheiber Hugó
88

Schéner Mihály
89

Schéner Mihály
90

Schéner Mihály
91

Schéner Mihály
92

Schéner Mihály
93

Schéner Mihály
94

Sikuta Gusztáv
95

Stein János
96

Szenes Árpád
97

Tibor Ernő
98

Tornai Gyula
99

Toroczkai Oszvald
100

Toroczkai Oszvald
101

Toroczkai Oszvald
102

Tóth Menyhért után
103

Tóth Menyhért után
104

Turmayer Sándor
105

Túry Mária
106

Udvary Pál
107

Vasarely Viktor
108

Vasarely Viktor
109

Vaszary János
110

Vaszary János
111

Vaszary János
112

Vaszary János
113

Vén Emil
114

Vén Emil
115

Veress Pál
116

Veress Pál
117

Weith László
118

Weit László
119

Weit László
120

Zsótér Ákos
121

Csáky József
128

160

161

166

167

169

Ismeretlen
170

Ismeretlen