2010. októberi aukció

Alkotók:

Szász A. jelzéssel  ·  Ádámffy jelzéssel  ·  Amerigo Tot  ·  Angyalföldi Szabó Zoltán  ·  Aradi Edvi Illés Jenő  ·  B. Kalmár Mária  ·  Bálint Endre  ·  Balla József  ·  Baska József  ·  Bencsik János  ·  Benedek Jenő, id.  ·  Boldizsár István  ·  Bolmányi Ferenc  ·  Bortnyik Sándor  ·  Byssz Róbert  ·  Csabai Rott Margit  ·  Czóbel Béla  ·  Deliné Bacher Rózsi  ·  Ellialet jelzéssel  ·  Farkasházy Miklós  ·  Filip jelzéssel  ·  Fóth Ernő  ·  Frank Frigyes  ·  Gebora László  ·  Gera Éva  ·  Grimm Rezső  ·  Hantai Simon  ·  Helbing Ferenc  ·  Henczné Deák Adrienne  ·  Hincz Gyula  ·  Holló László  ·  ifj. Balázs József  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen (szerb ?) festő  ·  Ismeretlen (XIX. század eleje)  ·  Ismeretlen (XIX. század)  ·  Ismeretlen (XVIII. század)  ·  Ismeretlen (XX. század)  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen 20. századi festő  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen monogrammal  ·  Ismeretlen nagybányai festő  ·  Ismeretlen német festő  ·  Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)  ·  Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Ismeretlen szobrász (XIX. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XX. század)  ·  Ismeretlen XIX. századi  ·  Iványi Grünwald Béla követője  ·  Izsépy Margit  ·  Jancsek Antal  ·  Kalmár S. jelzéssel  ·  Kántor Andor  ·  Károlyi Ernő  ·  Kárpáti Éva  ·  Kass János  ·  Keleti Jenő  ·  Kerényi Jenő  ·  Kleinert, R. jelzéssel  ·  Klie Zoltán  ·  Kósza Sípos László  ·  Kováts Károly  ·  Krusnyák Károly  ·  Lelkes András  ·  Lubin Arie  ·  Mándy Laura  ·  Marosán Gyula  ·  Máttis Teutcsh Waldemár  ·  Molnár C. Pál  ·  Molnár Z. János  ·  Mözsi Szabó István  ·  Nádler István  ·  Nádler Róbert  ·  Nagy Vilmos  ·  Németh Miklós  ·  Neogrády László  ·  Papp Aurél  ·  Pekáry István  ·  Poroszlai Sándor  ·  Püttner Joseph Carl  ·  Réti Mátyás  ·  Rubint Ávrahám Péter  ·  Ruzicskay György  ·  Sámuel Kornél  ·  Schéner Mihály  ·  Schönberger Armand  ·  Sugár Gyula  ·  Szabó Vladimir  ·  Szász Endre  ·  Szebényi Imre  ·  Szőnyi István  ·  Szopos Sándor  ·  Szüle Péter  ·  Tagyosi Rátz Péter  ·  Thorma János  ·  Tóth Ernő  ·  Tóth Menyhért után  ·  Uhrig Zsigmond  ·  Vaszary János  ·  Viski János  ·  Z. Gács György  ·  Zemplényi Magda  ·  Zórád Géza  ·
1

Izsépy Margit
7

Poroszlai Sándor
8

Szebényi Imre
9

Sámuel Kornél
10

Kerényi Jenő
11

Angyalföldi Szabó Zoltán
12

Angyalföldi Szabó Zoltán
13

ifj. Balázs József
15

Bolmányi Ferenc
16

Bortnyik Sándor
17

Byssz Róbert
18

Czóbel Béla
19

Ellialet jelzéssel
20

Hincz Gyula
21

Hincz Gyula
22

Holló László
23

24

25

26

Kass János
27

Kerényi Jenő
28

Máttis Teutcsh Waldemár
29

Molnár C. Pál
30

Nádler István
31

Papp Aurél
32

Réti Mátyás
33

Ruzicskay György
34

Szabó Vladimir
35

Szabó Vladimir
36

Szabó Vladimir
37

Szabó Vladimir
38

Szász Endre
39

Szőnyi István
40

Amerigo Tot
41

42

Amerigo Tot
43

Amerigo Tot
44

Amerigo Tot
45

Amerigo Tot
46

Tóth Menyhért után
47

Tóth Menyhért után
48

Vaszary János
49

Vaszary János
50

Vaszary János
51

Vaszary János
52

Zemplényi Magda
53

Ádámffy jelzéssel
54

Aradi Edvi Illés Jenő
55

Balla József
56

Baska József
57

Bencsik János
58

Benedek Jenő, id.
59

Boldizsár István
60

Bolmányi Ferenc
61

Csabai Rott Margit
62

Deliné Bacher Rózsi
63

Farkasházy Miklós
64

Filip jelzéssel
65

Fóth Ernő
66

Frank Frigyes
67

Gebora László
68

Grimm Rezső
69

Hantai Simon
70

71

Henczné Deák Adrienne
72

Ismeretlen
73

Ismeretlen
74

75

Ismeretlen
76

Ismeretlen
77

Ismeretlen
78

Iványi Grünwald Béla követője
79

Jancsek Antal
80

B. Kalmár Mária
81

B. Kalmár Mária
82

Kalmár S. jelzéssel
83

84

Károlyi Ernő
85

Károlyi Ernő
86

Kárpáti Éva
87

Keleti Jenő
88

Kleinert, R. jelzéssel
89

Klie Zoltán
90

Klie Zoltán
91

Kósza Sípos László
92

Kováts Károly
93

Krusnyák Károly
94

Krusnyák Károly
95

Lelkes András
96

97

Mándy Laura
98

Marosán Gyula
99

Molnár C. Pál
100

Molnár C. Pál
101

Molnár Z. János
102

Mözsi Szabó István
103

Mözsi Szabó István
104

Mözsi Szabó István
105

Mözsi Szabó István
106

Mözsi Szabó István
107

Nádler Róbert
108

Nagy Vilmos
109

Németh Miklós
110

Neogrády László
111

Neogrády László
112

Neogrády László
113

Pekáry István
114

Püttner Joseph Carl
115

Tagyosi Rátz Péter
116

Rubint Ávrahám Péter
117

Schéner Mihály
118

Schéner Mihály
119

Schönberger Armand
120

Sugár Gyula
121

Szabó Vladimir
122

Szász A. jelzéssel
123

Szász Endre
124

Szopos Sándor
125

Szüle Péter
126

127

Tóth Ernő
128

Uhrig Zsigmond
129

Viski János
130

Z. Gács György
131

Zemplényi Magda
132

Zórád Géza