90

Catinelli E. jelzéssel

Legelő nyáj

olaj, vászon
45 x 59 cm
j.j.l.: Catinelli E.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%