98

Eismann Johann Anton (1604-1698)

Romantikus táj alakokkal

olaj, vászon
21 x 29 cm
j. hátoldalon: J A Eismann
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 389 EUR*, 1 529 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%