22

Judaika ezüst fűszertartó

Ezüst, 146 g
8 x 9 x 9,5 cm
jelzett: Feloldatlan fémjelek
Kikiáltási ár: 34 000 Ft (94 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%