77

Konecsni György (1908-1970)

Május 1. 1919.

rézkarc, papír
35 x 42 cm
j.j.l.: Konecsni György
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (33 EUR*, 37 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%