122

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Tátrai táj

olaj, vászon
58 x 73 cm
j.j.l.: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 5 800 000 Ft (16 111 EUR*, 17 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%