43

Mózes Katalin (1951)

Rés

vegyes technika, papír
100 x 70 cm
j.b.l.: 2009 j.j.l.: Mózes
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%