14

Pesti ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 189 g
9 x 10,5 x 8 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, PZ mesterjegy
Kikiáltási ár: 19 000 Ft (61 EUR*, 66 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%