32

Pesti ezüst tea és kávé kínáló szett

800-as finomságú ezüst, tálca, teáskanna, kávéskanna, cukortartó, tejkiöntő, tejszínkiöntő, 6351 g
jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, MI mesterjegy
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%