61

Szemadám György (1947)

Szamuráj éjszaka

olaj, vászon
170 x 110 cm
j. a hátoldalon: Szemadám György 259/1
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%