146

Udvary Pál (1900-1987)

Balatoni halászok

olaj, vászon
70 x 100 cm
j.j.l. Udvary Pál
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%