24

Bécsi ezüst cigarettatárca zománc díszítéssel

900-as finomságú ezüst, lüszterzománc díszítés, 81 g
1 x 9 x 4 cm
jelzett: Bécs, 1856-os fémjel, AA mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%