41

Bosznay István (1868-1944)

Napraforgós hátsó udvar

olaj, vászon
60 x 70 cm
j.j.l.: Bosznay I. 930
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%