81

Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)

Vidám társaság

olaj, vászon
37 x 32 cm
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%