Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)

Szűz Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal

olaj, fa
36 x 26 cm
SZM bírálati számai 231/2004 Lengyel László szakvéleményével