13

Judaika ezüst fűszertartó

ezüst, 146 g
8 x 9 x 9,5 cm
jelzett: angol fémjellel?
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%