57

Juszkó Béla (1877-1969)

Szuihowolai kunyhók

olaj, kartonra kasírozott vászon
26,5 x 41 cm
j.j.l.: Juszkó hdngy, j.b.l.: Szuihowola, 1916 márc. 20
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%