Pesti ezüst cigarettatárca

800-as finomságú ezüst, 174 g
8 x 11,5 x 1,5 cm
jelzett: Pest, 1867–1936 közötti fémjel, KTA mesterjegy
SLE rátétes monogrammal, 1938-as évszámmal