4

Pesti ezüst cukorcsipesz

800-as finomságú ezüst, 56 g
13 cm
jelzett: Pest, 1867–1936 közötti fémjel, ME mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%