20

Pesti ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 280 g
13 x 13 x 11 cm
jelzett: Pest, 1867–1936 közötti fémjel, SH mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%