16

Pesti ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 422 g
29 cm
jelzett: Pest, 1867–1936 közötti fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 42 000 Ft (135 EUR*, 146 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%