89

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet dinnyével

olaj, farost
31 x 44 cm
j.j.l.: Schubert E.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%