30

Boromisza Tibor (1880-1960)

Zétényi hátsó udvar

akvarell, papír, 21 x 29 cm
j.b.l.: Boromisza Zétény
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (106 EUR*, 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%