68

Dóczyné Berde Amál (1886-1976)

Futam előtt

olaj, vászon, 39 x 49 cm
J.n. hátoldalán etikettcimkén: Dóczyné
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%