70

Bassi, Emanuela jelzéssel

Török fiú

olaj, fa, 42 x 28 cm
j.j.l.: Emanuela Bassi Venecia
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%