85

Juszkó Béla (1877-1969)

Fogat a ház előtt

olaj, kartonra kasírozott vászon, 18 x 23 cm
j.b.l.: 932 Tóváros Juszkó
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%