87

Kántor Andor (1901-1990)

Hegyoldal

olaj, vászon, 70 x 90 cm
j.b.l.: Kántor Andor 1976
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%