100

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai utca

olaj, vászon, 80 x 60 cm
j.b.l.: Mikola a 958
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%