142

Bécsi antik ezüst asztalközép

13 latos antik ezüst, 2251 g, 56 x 33 cm,
jelzett: Bécs, 1847-es fémjel, FT mesterjegy
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%