140

Bécsi antik ezüst gyertyatartó párban

13 latos antik ezüst, 370 + 378 g, 26 x 20,5 cm,
jelzett: Bécs, 1857-es fémjel, JH mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%