122

Bécsi szecessziós ezüst kézitükör

800-as finomságú ezüst, , 106 g, 22 x 8 cm,
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, KI mesterjegy
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%