12

Bernáth Aurél (1895-1982)

Női portré

olaj, vászon, 55 x 51 cm,
j.b.l.: Bernáth Nbánya 916
Szerepelt a Kieselbach Galéria 8. árverésén.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%