25

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei utca

olaj, vászon, 66 x 46 cm,
j.j.l.: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%