40

Juszkó Béla (1877-1969)

Kirli Babai állások 30. honv. gy. ezr.

olaj, kartonra kasírozott vászon, 26,5 x 41,5 cm,
j.k.l.: Juszkó hdngy, 1917 márc. 21.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%