61

Mácsai István (1922-2005)

Paniosian néni csipkeblúzban

olaj, vászon, 80 x 100 cm,
j.j.l.: Mácsai 48
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%