72

Ország Lili (1926-1978)

Cím nélkül (Ikonfal)

szitanyomat, papír, 69 x 49 cm,
j.b.l.: O.L.1978, j.k.l.: 57/300, j.j.l.: Hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%