75

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Asztali csendélet

olaj, vászon, 65 x 51,5 cm,
j.b.f.: P Kováts Ferenc, hátoldalán: festette P. Kováts Ferenc 1966 III.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%