80

Péli Tamás (1948-1994)

Farkasasszony

olaj, farost, 80 x 60 cm,
j.j.l.: PTK 94
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%