101

Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Szénaszárító

olaj, vászon, 41 x 50 cm,
j.b.f.: Toroczkai T.O.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%