105

Túry Mária (1930-1992)

Szobabelső

olaj, farost, 36 x 62 cm,
j.b.l.: Túry
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%