152

Zsolnay fedeles dohánytartó

festett, mázas fehércserép, 20,5 x 15 cm,
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs márkajelzés, 45-ös formaszám.
Restaurált
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%