148

Zsolnay szecessziós váza

festett, mázas fehércserép, 23 x 12 cm,
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét, 7509-es formaszámmal, 1905 körül. Restaurált.
Analógia: Federico Santi, John Gacher: Zsolnay Ceramics, Collecting a culture, Schiffer, 1998, 133. oldal.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%