40

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Cím nélkül

akvarell, papír, 30 x 43 cm,
j.j.l.: Lossonczy Tamás 1964 VII.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%