51

Méhes Lóránt (1951)

Cím nélkül

akvarell, tus, papír, 20,5 x 29 cm,
j.j.l.: zuzu' 88
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%