57

Nagy Gábor György (1966)

Győztes óriás

olaj, vászon, 200 x 250 cm,
j. a hátoldalon: Nagy Gábor György

Kiállítva Fészek Galéria 2002 Római csendéletek c. kiállításon
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%