62

Pauer Gyula (1941-2012)

Hommage Rembrandt fény az éderen

akril, vászon, 150 x 150 cm,
j.j.l.: Pauer 2008
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%