61

Pauer Gyula (1941-2012)

Lossonczy bácsi halálára

akril, vászon, 50 x 50 cm,
j.j.l.: Pauer 2009
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%