70

Soós Nóra (1979)

Marci buborékjai

olaj, vegyes technika, vászon, 50 x 50 cm,
j. a hátoldalon: Soós Nóra
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%