87

Valkó Gyula (1976)

Gyomverte táj

olaj, vászon, 120 x 150 cm,
j. a hátoldalon: Valkó Gyula 2010
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%